AMBASSADØRER & BILLETSALG

Kontakt en af nedenstående Bierfest ambassadører for nærmere info om ledige billetter:

 

Billetpris kr. 355,- ved køb inden 31/8 – herefter billet pris kr. 380,-

 

Bierfest Randers 2018  – Ambassadører 
Delstat Ambassadør Telefon Mail
Schlesvig-Holstein Tom M. Pedersen 2829 2130 Tom.M.Pedersen@gmail.com
Baden – Württemberg Michael Bramsen 2372 7223 michael@trae-staal.dk
Sachsen Michael Bramsen 2372 7223 michael@trae-staal.dk
Rheinland-Pfalz Jørgen Rasmussen 2545 8043 juveldalen@it.dk
Mecklenburg-Vorpommern Rene Pedersen 2423 0580 rpe@hfchristiansen.com
Hessen Rene Bauer 4010 7107 rene@dinavis.dk
Sachsen-Anhalt Kim Kristensen 2425 7142 kim.t.kristensen@unilever.com
Sachsen-Anhalt Erik Banner 6065 4818 assentoft@soendergade11.dk
Nordrhein-Westfalen Tony Henriksen 4212 8766
tony.henriksen@optimera.dk
Bayern Jan Gram 2688 8823 jan.gram@multiline.dk
Bayern Søren Hornemann 2044 7577 hornemann@mail.dk
Saarland Kenneth Lionett 2226 9533 kenneth.lionett@adidas-group.com
Brandenburg Henrik Hougaard 2042 6741 henrikhougaard@hotmail.com
Niedersachsen Søren Nielsen 2344 2225 voer@hotmail.dk
Hamburg Ole Andreasen 2664 2801 ole@abygogmontage.dk
Hamburg Leif Nielsen 4081 9427 ln@randerssport.dk
Bremen Lars Schølin Petersen 2922 7522 Lars.Schjolin.Petersen@jci.com
Berlin info@bierfest-randers.dk
Thüringen info@bierfest-randers.dk